Відділ бухгалтерського обліку та звітності Великобілозерської сільської ради інформує

Дата: 11.02.2020 14:44

Відділом бухгалтерського обліку та звітності, установами та закладами Великобілозерської ОТГ завершено здачу річної звітності. Звіти здані  в установлені строки та з дотриманням вимог законодавства з питань ведення бухгалтерського обліку, складання фінансової та бюджетної звітності.

Розпочався новий бюджетний рік, спеціалістами відділу складено кошторис та помісячний план асигнувань на 2020 рік.

В межах повноважень проводиться  договірна робота, щодо договорів,  стороною яких виступає Великобілозерська сільська рада. З початку року укладено 21 договір на виконання робіт та надання послуг.

До Управління Державної казначейської служби України  у Запорізькій області подано 38 платіжних доручень.

Розпочато роботу по підготовці документів для здачі до архіву.

Начальник відділу – головний бухгалтер

відділу бухгалтерського обліку та звітності                                  Валентина ВАЖОВА