Аналіз роботи відділу земельних відносин, екології, житлово-комунального господарства та містобудування за січень першу половину лютого 2020 року

Дата: 11.02.2020 14:44

Відділ земельних відносин, екології, житлово-комунального господарства та містобудування веде активну роботу по  вдосконаленню земельних відносин на території Великобілозерської сільської об’єднаної територіальної громади. Письмові звернення в основному розглянуті своєчасно, за результатами розгляду авторам надано  вичерпні письмові роз’яснення. Питання земельних відносин, що виносяться на розгляд сесій сільської ради, попередньо розглядаються на засіданнях постійних комісій  сільської  ради.

Значну частку в загальному обсязі  питань, що вирішуються відділом, займають суперечки між сусідами стосовно землекористування (навіть при наявності державних актів на земельні ділянки). При вирішенні цих питань, комісія з виїздом на місця намагається узгодити конфліктні ситуації, надаюти обґрунтовані роз'яснення з посиланням на вимоги чинного законодавства України.

Протягом  січня- першої половини лютого   2020 року.

- видано три довідки, що містять  узагальнену інформацію про землю.

- розглянуто на сесії сільської ради 118 питань  по земельним відносинам. Надалі   готуються проєкти рішень для подання на розгляд  сільської ради;

-  підготовлено та здано звіт про об’єкти погосподарського обліку № 6-сільрада (річна);

- отримано дозвіл від Державної екологічної інспекції  у Запорізькій області на видалення     двадцяти чотирьох аварійних та сухих дерев;

Проблемним залишається питання реєстрації права постійного користування земельними   ділянками  громадян відповідно до державних актів на право постійного користування землею.

Начальник відділу земельних відносин,

екології, житлово-комунального

господарства та містобудування                                                                              Віталій БОЙКО