Шановні жителі громади!

Дата: 11.02.2020 13:33

Просимо вас долучитися до обговорення стосовно графіка роботи Будинку дитячої та юнацької творчості Великобілозерської сільської ради.
Також в приміщені закладу планується відкриття простору для роботи з молоддю «Твій простір». Він сприятиме розвитку молодих людей, популяризації здорового способу життя, волонтерства, молодіжному підприємництву, підвищенню рівня мобільності молоді тощо.
 Чекаємо на ваші пропозиції стосовно графіка роботи, планування роботи з молоддю, облаштування простору.
Всі ваші побажання можна надати керівнику закладу особисто за адресою : с. Велика Білозерка  вул. Центральна 121, або за телефоном 0967573336 .

Не залишайтеся байдужими до обговорення. Давайте разом будемо змінювати свою громаду на краще, її розвиток залежить від її  жителів.

Директор Будинку дитячої та
юнацької творчості
Великобілозерської сільської ради                                                                                       Катерина ВОЙТЕНКО