Результати конкурсного відбору на вакантну посаду

Дата: 11.02.2020 11:44

Конкурсна комісія Великобілозерської сільської ради інформує, що відповідно до розпорядження сільського голови від 03.01.2020 № 1-ОС «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади», було оголошено конкурс на вакантну посаду – головний спеціаліст відділу земельних відносин, екології, житлово-комунального господарства та містобудування Великобілозерської сільської ради.

Для участі у конкурсі на посаду головного спеціаліста заяву подали три кандидатури: В. Васильков, А. Кір'янова, І. Кудашева.

За результатами письмового іспиту та співбесіди конкурсна комісія прийняла рішення:

вважати переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу земельних відносин, екології, житлово-комунального господарства та містобудування Великобілозерської сільської ради та рекомендувати сільському голові призначити на відповідну посаду, як таку, що пройшла за конкурсом Інну КУДАШЕВУ.

Начальник відділу кадрової

та організаційної роботи