Центр соціальних послуг Великобілозерської сільської ради інформує про проведену роботу

Дата: 11.02.2020 11:06

Одним з пріоритетних напрямків діяльності Центру соціальних послуг Великобілозерської сільської ради є забезпечення якісного надання соціальних послуг громадянам похилого віку, інвалідам та хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги, за місцем проживання. Протягом січня 2020 року послугами установи охоплено 102 підопічних. Соціальними робітниками відділення підопічним надано 3309 соціально-побутових послуг.

Іншим пріоритетним напрямком діяльності установи є проведення соціальної роботи з сім`ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги. На території громади забезпечено виявлення, облік та здійснення соціальної роботи з найуразливішими категоріями сімей та осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах. Протягом січня 2020 року соціальними послугами установи охоплено 55 сімей (в яких виховується 154 дитини) та 3 особи. Також проведено 9 профілактично-просвітницьких заходів щодо популяризації інституту сімї та пропаганди здорового способу життя. Роботою охоплено 107 осіб.

Руслана МАЛИКІНА