Рідне село

Дата: 10.02.2020 16:26

Кожному мила своя сторона.

Г. Сковорода

Напевно, для кожної людини улюблене місце в світі – рідний край. Люди шанують той куточок, де народилися і живуть. Дорослі з теплотою згадують місце, де пройшло їх дитинство. Для нас усіх таким місцем є село Велика Білозерка. Тут наші рідні, друзі, а також школа, домівки.

Тарас Григорович Шевченко писав:

Село на нашій Україні,

Неначе писанка село.

Жити тут – надзвичайно. Чисте повітря, ранковий спів пташок, все зелено, привітливі і добрі люди. Більшість звикли до життя у місті, у  шаленому ритмі, не звертають уваги один на одного. Але у селі все інакше. Бо пройти вулицею і не зустріти знайому чи знайомого – майже неможливо, всі знають один одного і завжди вітаються.

Я пишаюся нашими дітьми. Вони зростають простими, амбіційними, працьовитими. Тут у них є багато простору для дитячих розваг, спеціально обладнані майданчики, велике футбольне поле.

На мою думку, найкраще в житті - це знати, що в тебе є рідний куточок. Останнім часом наша Білозерка стає все краща і краща.

По - перше, стало чистіше. Зявилося більше зелених насаджень.

По-друге, в нас є все для життя: магазини, заклади відпочинку, будинок культури, гарний стадіон. В школі з’явилися нові зручні меблі, сучасні дошки, нові комп’ютери.

По-третє, встановлено лавки, красиві скульптури, проводяться різноманітні свята.

Ми повинні це цінувати і допомагати селу процвітати:

Село моє, для мене ти єдине.

Як мати рідна, як саме життя,

Як хліб землі, як пісня лебедина-

Не стань тебе – впаду у небуття.

Валерія Шапотіннікова