«Заговори, щоб я тебе побачив»

Дата: 31.01.2020 14:58

31 січня 2020 року у Сільському будинку культури Центру культури та дозвілля Великобілозерської сільської ради проведено фестиваль ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив».

Школярі підготували цікаві та змістовні виступи. Теми були розкриті різнобічно. Конкурсанти продемонстрували вміння володіти словом, правильно доводити свою думку, переконувати слухачів.

Атмосфера була дружня та привітна.

14 талановитих і обдарованих дітей у жанрі ораторського мистецтва оцінювалися у трьох вікових категоріях:

- учасники старшого дошкільного (6 років) і молодшого шкільного віку (1-4 класів) змагалися у номінації «Добре слово краще за багатство»;

- учні 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів змагалися у номінації «Слово є вчинок».

За результатами підготовлених та непідготовлених публічних виступів перемогу отримали:

• серед здобувачів дошкільного віку – Будко Артем, вихованець  дошкільного підрозділу Великобілозерського навчально – виховного комплексу № 1 (школа – дитячий садок) Великобілозерської сільської ради;
  •  серед здобувачів молодшого шкільного віку (1-4 класів) – Супрун Анастасія, учениця філії Великобілозерського навчально – виховного комплексу № 1(школа – дитячий садок) Великобілозерської сільської ради Великобілозерська загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 3;
  •  серед здобувачів 9-11 класів – Очкусь Анна, учениця Великобілозерського навчально – виховного комплексу № 1 (школа – дитячий садок) Великобілозерської сільської ради.

Висловлюємо щиру подяку учителям та батькам за підготовку конкурсантів, а дітям – за майстерне володіння словом та прийомами ораторського мистецтва.

До нової зустрічі!

В.о. начальника відділу освіти, культури,

туризму, охорони культурної спадщини,

молоді та спорту Великобілозерської