День пам'яті героїв Крут у філії Великобілозерського НВК 1 ЗОШ 5

Дата: 29.01.2020 15:43

Фото без описуФото без опису

Багато трагічних сторінок пройшла Україна прокладаючи шлях до незалежності. Так  і  29.01.1918 року під станцією  Крути зійшлися в нерівному бою триста студентів-українців з багатотисячною армією Муравйова. Всі вони загинули.

З нагоди відзначення Дня Пам’яті героїв Крут в нашій школі пройшли такі заходи: «Крути – символ національного відродження України» (5 клас), «Нев’янучий вінок пам’яті героїв Крут» (6 клас), перегляд відеоролику «Крути. Пишемо історію» та перегорнули поетичну сторінку «Героям Крут присвячується» (7-9 клас).

Цей день став днем усієї молоді України. Могила героїв буде тим дзвоном, що взиває до живих. Приходитимуть нові покоління й вони пам’ятають, що тут лежать ті, що віддали все, що мали, - молодість, надії й саме життя за волю України. Вони не загинули – вони пішли в безсмертя! Слава героям!

Пам’ять про них буде виховувати нові покоління – міцні, життєрадісні, героїчні.

Світлана Победріна, Катерина Усенко