Патріотичні заходи закладів культури Великобілозерської ОТГ до вшанування Героїв Крут:

Дата: 29.01.2020 14:15

Година  пам’яті «Ніколи Україні не забути, цих юних

душ нескорених політ»

Так вже склалося, що день 29 січня в історії України нерозривно пов’язаний зі словом Крути – саме там у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу. З цієї нагоди 29 січня 2020 року в Сільському будинку культури Центру культури та дозвілля Великобілозерської сільської ради проведено годину  пам’яті  «Ніколи Україні не забути, цих юних душ нескорених політ» приурочену пам’яті Героїв Крут. Присутні пригадали героїчні  водночас трагічні сторінки нашої історії, поринувши в далекі буремні роки 1918 року, переглянули відеоматеріали присвячені Героям Крут, схилили голови у хвилині мовчання для збереження світлої пам’яті всіх героїв  та воїнів-захисників України, які загинули за гідність і свободу нашої єдиної України.

Подія під Крутами залишила свій відбиток не лише в історії і в пам’яті народу, а й в літературі, тож для відвідувачів бібліотечних закладів Центру культури та дозвілля експонувались літературно – художні виставки:

• «Біль мого народу Крути» - філія №1 СБ ЦКД;
  • «Героїчна сторінка нашого народу» - філія №2 СБ ЦКД;
  • «Нам не забути слави Крути» - філія №4 СБ ЦКД;
  • «Крути - невгасимий вогонь української волі» - філія №5 СБ ЦКД;
  • «Там цвіт прекрасний України довічним сном калинно спить» - Сільська бібліотека ЦКД.

З  28 січня в Сільському будинку культури  Центру культури та дозвілля

експонується тематична викладка «Юні оборонці Батьківщини», на якій представлені   матеріали, що розкривають  маловідомі і відомі сторінки боротьби за українську державність;

- 29 січня у відділенні № 3 Сільського будинку культури Центру культури та дозвілля з учасниками клубних формувань закладу проведена година спілкування за темою «Героїчна сторінка нашого народу».

Методист СБ ЦКД Катерина ЗАГРУДНА