Зустріч з народним депутатом Юлією Яцик

Дата: 24.01.2020 14:13

24 січня 2020 року Великобілозерську об’єднану територіальну громаду позапланово відвідала народний депутат Юлія Яцик. Під час зустрічі з сільським головою Ігорем Батраком було обговорено створення громадської приймальні найближчим часом на території громади та графік зустрічей народного депутата з мешканцями Великобілозерської ОТГ. Також Юлія Яцик відвідала Великобілозерський НВК №1, в якому розпочато капітальний ремонт котельні та зроблено ремонт у перших других класах для учнів нової української школи.

Побувала Юлія Яцик і в Будинку культури, в якому нещодавно проведено реконструкцію закладу з використанням енергозберігаючих носіїв.

Вікторія ГВОЗДИК