Білозерські колядники!

Дата: 13.01.2020 10:44

12 січня, напередодні Щедрого вечора, або свята Маланки, яке в народі  звикли   називати Старим Новим роком, працівники Центру культури та дозвілля Великобілозерської сільської ради, учасники фольклорних колективів «Журавка» та «Білозерчаночка»  прийняли запрошення від ГРОМАДСЬКОЇ  ОРГАНІЗАЦІЇ  "ТВОРЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ "УКРАЇНОЧКА" та взяли участь у регіональному фестивалі вертепів «Весела коляда 2020» в м. Енергодар.

20 колективів художньої самодіяльності зі сцени вітали колядками та щедрівками енергодарців та гостей міста, бажаючи всім миру,  здоров'я й достатку.  Представники нашої громади були одні серед усіх учасників, що повезли на фестиваль вертеп, головними героями якого були Господарі, Коза, Лікар  та щедрувальники. Із властивою нам білозерською гостинністю накрили для щедрувальників стіл з українськими стравами, здобою, салом, кільцями ковбаски і (куди ж без цього на Щедрий вечір!) четвертю «СПОТИКАРІНА», заткнутим качаном кукурудзи.   Білозерська Кізонька (Наталія Доценко)  стала  прикрасою не тільки нашого дійства, але й всього фестивалю, всі учасники якого отримали подяки та пам’ятні подарунки.

Центр культури та дозвілля Великобілозерської сільської ради вітає всю громаду зі Старим Новим роком!

Хай прибутки та достатки,
Не минають вашу хатку,