До уваги громадян!

Дата: 13.01.2020 08:45

Українська Зернова Асоціація спільно з Інформаційною кампанією «ПроАгро Груп» організовує шорокомасштабний форум елеваторного сектору в Україні «Елеватор -2020», що присвячений питанню ефективності зберігальних та переробних потужностей зернового ринку.

Під час роботи Форуму будуть обговорюватися питання розвитку зернової галузі, більш ефективного використання зернозберігальних та переробних потужностей.

Захід відбудеться 24 січня 2020 року у Мінародному виставковому конгрес –центрі Український дім (вул.Хрещатик, 2 м.Київ»).

більш детальну інформацію Ви можете дізнатися за посиланням:

htt://www.proagro.com.ua/events/silo2020/

У разі виникнення додаткових питань просимо звертатись до в.о. виконавчого директора Української Зернової Асоціації Іващенка Сергія Руслановича 0931992500, ivaschnko@uga.ua

Вікторія ГВОЗДИК