Дата: 02.01.2020 15:19

Шановні жителі громади!

Нещодавно на території  Великобілозерської громади були розміщені банери « Спортивна гордість Великобілозерської  громади», на яких були відзначені діти, що дійсно займаються спортом та відстоюють як  честь  закладу, так і  своєї громади на спартакіадах школярів, міжрайонних, обласних, міжобласних спортивних змаганнях.

Дякуючи  Великобілозерському сільському голові та депутатам, були виділені кошти в сумі 6408,00 грн для придбання банерів, але ні сільський голова, ні депутати не мають ніякого відношення до подачі кандидатур на банери.

Діти,  фото яких зображено  на банерах,  подавалися керівниками закладів освіти.

Замовниками банерів був  відділ  освіти, культури, туризму, охорони культурної спадщини, молоді та спорту Великобілозерської сільської ради.
       Критерії подачі були направлені на активну участь в спортивних змаганнях та загальну поведінку дітей в навчальному закладі.

У Великобілозерській сільській об’єднаній територіальній громаді ніколи не ділили дітей на «кращих» чи «гірших», завжди виділяються кошти на заохочення, подарунки, відзначення.

Шкода, що не всі оцінили прагнення громади відзначити активну молодь.

Детальну інформацію   щодо  цієї ситуації ви можете дізнатися за телефоном: 0967573336- Катерина.

Головний спеціаліст ВОКТОКСМС ВСР           Катерина ВОЙТЕНКО