Новий Рік у НВК №1

Дата: 28.12.2019 19:19

Час новорічних свят – час красивої, доброї казки, коли здійснюються усі бажання та мрії.

27 грудня 2019 року у Великобілозерському НВК №1 відбулося святкування Нового року.

Учні 1-4 класів розважалися з героями мультиків та казок, в яких перевтілилися вчителі закладу освіти. Учні 5 -7 класів із задоволенням прийняли участь у новорічному квесті, де співали, танцювали та виготовляли сувеніри. Цікаво провели час класні колективи 8-11 класів, вони вразили всіх присутніх запальними танцями та чудовими піснями. Закінчилося свято новорічною дискотекою. Усі діти отримали новорічні подарунки.

У кожного, дорослого і малого, у серці зародилася надія, що у Новому році неодмінно здійсняться усі мрії, які ми загадаємо під ялинкою, адже новорічний час – чарівний і всі побажання неодмінно збудуться!!!

Колектив НВК №1 вітає усіх з Новим 2020 роком!!!