Новорічні ранки в дошкільному підрозділі Великобілозерського НВК № 1

Дата: 28.12.2019 08:59

26-27 грудня в дошкільному підрозділі Великобілозерського НВК № 1  пройшли новорічні ранки які стали справжнім святом для батьків та їхніх дітей. Вихованці нашого садочку перевтілились у казкових героїв та улюблених персонажів. Зайчики, білочки, ведмедики, вовчики, сніжинки та інші улюблені герої, ожили біля новічної ялинки. Дітки розповідали віршики, відгадували загадки,грали в ігри, водили хороводи круг ялинки та кружляли у танку із Дідом Морозом. Веселі, насичені святкові ранки  у всіх вікових групах залишили незабутні враження у пам’яті не лише учасників святкових дійств, а й гостей присутніх на святах. За традицією вихованці садочка отримали святкові подарунки з рук Діда Мороза та Снігуроньки.

Ірина Котик