День Святого Миколая у ДНЗ «Віночок»

Дата: 19.12.2019 14:59

Всі діти люблять Миколая,

Святому почесть віддають

І ця дітей хвала святая

Є найщирішою, мабуть

День Святого Миколая найулюбленіше свято дітлахів. Вони з нетерпінням чекають пробудження, а подушечки чи черевички наповнюються подарунками.

Дошкільнята ДНЗ «Віночок» дуже ретельно готувалися до цього свята. Спочатку діти написали листи Миколаю зі своїми побажаннями, їх віднесли до поштового відділення та звернулися до листоноші з проханням доставити листи до Святого Миколая. Потім вони виготовили чарівний черевичок який почепили на «камін» щоб святий Миколай чемним діткам приніс подаруночки.

Настання свята чекають не тільки діти. Навіть дорослій людині іноді хочеться повернутися в дитинство і вірити у щось незвичайно чарівне. Це свято прекрасний привід впустити в свій будинок казку і насолоджуватися нею разом з дітьми, а вони вміють це робити краще за всіх.

Така казка завітала і в ДНЗ «Віночок». А подарував її дітям колектив закладу. Дітлахи  мали змогу в казково прикрашеному залі, біля «каміну» подивиться  відеоролики про Святого Миколая з піснями, віршами, молитвами до Святого Миколая. Янголята та Чортенята посперечалися між собою.

Діти попрохали у Святого Миколая здоров’я для тата і мами, собі подаруночків та щасливої долі для всієї родини.

Бажаємо всім, щоб День Святого Миколая не пройшов повз ваш будинок і наповнив його щастям, теплотою і любов'ю.

НАДІЯ ЦВЄТОВА