День Святого Миколая в дошкільному підрозділі Великобілозерського НВК № 1

Сміху, радості, тепла!
                                                                            У кожнесеньку родину
                                                                            Зичим щастя і добра!

День Святого  Миколая  в Україні є особливо бажаним дитячим святом. Вранці цього дня Святий Миколай завітав і в наш дитячий садок. В музичному залі садочка в невимушеній теплій атмосфері зібралися  діти  в очікуванні чудес. Піснями, віршами вони прославляють Святого Миколая, в іграх доводять,  що  дійсно слухняні, чемні та дружелюбні.  І кожен заслуговує не на різочку, а на бажаний подарунок від Миколая. В очах дітей засяяли іскорки надії на здійснення їхніх мрій, на появу чудес,  коли в гості завітали ангелята - посланці Святого Миколая, а потім і сам Миколай Чудотворець.  Він щиро привітав дітвору, побажав, щоб здійснились всі їхні мрії та подарував кожному малюку солодкі подарунки.

ІРИНА КОТИК