У дошкільному підрозділі Великобілозерського НВК № 1 відзначили День Збройних Сил України

Дата: 09.12.2019 09:46

Радість та гордість  за чоловічу силу, мужність та відвагу, а також море позитивних емоцій відчули всі учасники розваги, присвяченої Дню Збройних сил України, яка пройшла 6 грудня в дошкільному підрозділі НВК №1.  Захід було проведено з  метою виховання у підростаючого покоління національної свідомості, духовно-моральних цінностей, любові та поваги до захисників Батьківщини.  Вихователі продумали різноманітні та цікаві  конкурси.  Діти весело змагалися, грали, відпочивали. Родзинкою свята був сюрпризний момент, під час якого дівчатка щиро вітали хлопчиків та бажали миру рідній Батьківщині.

Ірина КОТИК