День Збройних Сил України у філії Великобілозерського НВК №1 ЗОШ №5

Дата: 06.12.2019 14:24

Сьогодні українці відзначають одне з найважливіших національних свят – День Збройних Сил України.

Українське військо спирається на багатовікову історію та славні традиції. На сьогодні Збройні Сили України налічують понад 200 тисяч військовослужбовців. З них близько 140 тисяч служать в Сухопутних військах.

Щодня тисячі бійців ЗСУ захищають країну на передовій, охороняють її кордони на землі, у воді та в повітрі.

У день ЗСУ військовослужбовці традиційно приймають привітання від друзів, рідних і близьких, а також від побратимів. Приєднуємося до них і ми, педагогічний та учнівський колектив філії Великобілозерського НВК №1 ЗОШ №5.

Сьогодні в нашій школі пройшов цикл заходів, присвячених дню Збройних Сил України, а саме:

Година спілкування «На сторожі спокою і миру» у 1 класі.

Виховний захід: «На захист рідної землі» у 2 класі.

Тематична година спілкування у 5 класі «Є така професія – Батьківщину захищати»

Спортивно-розважальне свято для учнів 8-9 класів «Ігри патріотів»

Бесіда «Вони стоять на захисті Батьківщини» у 6 класі.

Вітання військовослужбовців, вчителів, батьків з Днем Збройних Сил України «Вам, нащадки славних козаків, линуть привітання від дітей»

Святкові чаювання зі смаколиками в класних колективах.

Куртяк Олена, Усенко Катерина