"Акція "16 днів проти насилля" у філії Великобілозерського НВК№1 ЗОШ №5"

Дата: 06.12.2019 11:38

"Акція "16 днів проти насилля" у філії Великобілозерського НВК№1 ЗОШ №5"

З 25 листопада 2019 року стартувала щорічна акція «16 днів проти насилля». Особлива увага під час її проведення приділялася питанням домашнього насильства, тому акція була спрямована проти насилля у сім’ї та формування нетерпимого ставлення до будь-якої форми насилля.

У філії Великобілозерського НВК №1 ЗОШ №5 було проведено цілу низку заходів:

1 клас – година спілкування «Дитинство без насильства».

2 клас – тренінг: «Геть, насильство над дітьми!».

3 клас – перегляд мультфільмів проти насильства.

4 клас – зустріч-обговорення «Ні – агресії і насильству!».

5 клас – виховна година: «В чому корінь насильства?».

6 клас – морально-етична бесіда «Що таке добре, що таке погане?».

«Тренінгові заняття з учнями 7-9 класів «Запобігання насильству».

Також 29 листопада відбулася зустріч учнів 3-9 класів з інспектором з ювенальної превенції Великобілозерського відділення поліції Енергодарського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області лейтенантом поліції Підопригорою Інною Анатоліївною.

Темі булінгу та попередження насильства в сім’ї були присвячені тренінги для батьків у 1, 2, 3, 6, 9, 7 класах, й батьківські лекторії в 4, 5, 8 класах.

Безумовно, подолання такого негативного явища як насильство в родині можливе лише за умови об’єднання зусиль і державних органів та установ, і громадських організацій, і кожного громадянина. Кожен з нас має сказати «Ні!» насиллю у власній родині. Адже сім’я – це саме те місце, яке має бути світлим затишком, острівцем безпеки і комфорту у нашому досить бурхливому світі. Місцем, де тебе розуміють і поважають, де можна нікого не боятися і почуватися вільному кожному: і маленькій людині, і дорослому, і особі літнього віку.

Кратік Альона, Усенко Катерина