З Днем місцевого самоврядування!

Дата: 06.12.2019 08:47

День місцевого самоврядування — це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми, дбають про розквіт і зростання міст і селищних громад.

Дозвольте сьогодні привітати з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування.

Становлення нашої країни, як незалежної держави, у великій мірі пов'язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю.

Від усього серця бажаю всім міцного здоров'я, наснаги, витримки, оптимізму. Нехай професійність та досвід, творче ставлення до виконання своїх професійних обов'язків сприяють розбудові й розвитку міст і сіл України.

Сільський голова                                          Ігор БАТРАК