Інформаційна акція «Домашнє насильство-це злочин»

Дата: 05.12.2019 09:43

З метою привернення уваги громадськості до проблем щодо подолання насильства в сім’ї та формування нетерпимого ставлення до насилля, в межах Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» з 25 листопада по 03 грудня 2019 року фахівцями із соціальної роботи Центру соціальних послуг Великобілозерської сільської ради було проведено інформаційну акцію «Домашнє насильство-це злочин».

Під час заходу фахівцями Центру було надано індивідуальні послуги з питань попередження насильства в сім’ї та жорсткого поводження з дітьми. Також близько 85 учасників отримали листівки «Домашнє насильство – це злочин».

Руслана МАЛИКІНА