Місячник безпеки життєдіяльності

Дата: 04.12.2019 15:16

З метою закріплення знань, умінь і навичок, отриманих під час вивчення шкільного курсу основ здоров’я та відпрацювання дій дітей у випадках виникнення надзвичайних ситуацій, у тому числі пожеж 04 грудня 2019 року на базі Будинку дитячої та юнацької творчості Великобілозерської сільської ради пройшов регіональний етап Місячник безпеки життєдіяльності. Учасниками Місячника безпеки стали вихованці дошкільного підрозділу Великобілозерського НВК № 1 та учні закладів загальної середньої освіти Великобілозерської сільської ради. На конкурс було представлено 60 робіт: малюнки та плакати, літературні твори, навчальні макети для уроку з основ здоровя, навчальні мультимедійні посібники, вироби з природного матеріалу у номінаціях: «Конкурс дитячих малюнків та плакатів на тему: «ДСНС - очима дітей» та «Обери життя»; «Конкурс літературних творів на тему: «Що я знаю про рятувальників?»; «Творчий конкурс «Сам собі рятівник»; «Конкурс малюнків та поробок за мотивами мультсеріалу «Фокс і Трот поспішають на допомогу». Роботи переможців будуть надіслані до сектору звязків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Запорізькій області.

Ріта Саковська