Регіональний етап гуманітарного конкурсу-виставки «Космічні фантазії»

Дата: 04.12.2019 15:05

З метою розвитку творчих здібностей у дітей і підлітків, зацікавленості у дослідженнях Землі і космосу, популяризації знань у галузі природознавчих та гуманітарних наук 03 грудня 2019 року на базі Будинку дитячої та юнацької творчості Великобілозерської сільської ради пройшов регіональний етап гуманітарного конкурсу-виставки «Космічні фантазії». На дитячий конкурс було представлено 131 роботу. Дитячі вироби є самостійним творчим доробком або результатом досліджень та спостережень у номінаціях: «Образотворче мистецтво», «Декоративно- ужиткове мистецтво», «Компютерна графіка», « Фотомистецтво» та «Література» у двох вікових категоріях: до 12 років та віком від 13 до 16 років. Різноманітністю ідей, образністю, дитячою уявою про космос, багатством кольорів та технікою виконання захоплює номінація «Образотворче мистецтво», до якої було подано 68 робіт. Найактивніші учасники цієї номінації –учні філії Великобілозерського НВК №1 Гюнівської ЗОШ №1, Великобілозерського НВК №1, філії Великобілозерського НВК №1 ЗОШ №5. Окремим розділом представлено «Літературу», зокрема поезію – це 20 творів, які вражають цікавим задумом, багатством художніх образів, фантазією та мріями про космос.

Ріта Саковська