Відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю

Дата: 04.12.2019 08:09

Відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю

на території Великобілозерської сільської об’єднаної територіальної громади

У рамках відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю у закладах освіти Великобілозерської сільської ради 3 грудня пройшли тематичні заходи.

У ці дні вчителі підготували та провели уроки доброти, години спілкування,  виховні години, метою яких було формування в учнів толерантного ставлення до людей з обмеженими можливостями.

На заняттях обговорювалися  труднощі й можливості дітей з обмеженими здібностями та з якими проблемами стикаються особи з інвалідністю в сім`ї чи в суспільстві, про те, які бувають форми інвалідності, де і як можуть працювати люди з вадами здоров’я, якими видами творчості вони можуть займатися, які пристосування необхідні для реалізації їхніх потреб.

Головний спеціаліст ВОКТОКСМС Катерина Войтенко