Дата: 04.12.2019 07:57

3 грудня у Міжнародний день людей з інвалідністю у Великобілозерському навчально-виховному комплексі №1 було проведено такі заходи:

• години спілкування «Не втрачай надію» (6-Б), «Твори добро, бо ти людина» (2-Б), «Можливості обмежені, здібності - безмежні» (3-А), «Добро лікує душу» (2-А);
  • тренінг «Друзі з особливими потребами» (4-Б),
  • бесіди «3 грудня – Міжнародний день людей з особливими потребами» (3-Б), «Відкрий серце для добра» (10-А), «Добро і милосердя – два крила для людей з інвалідністю» (5-Б)
  • коло спілкування «Можливості обмежені, здібності - безмежні» (10-Б).

Діти переглянули також тематичні відеоролики. Всі заходи нагадали про обов’язок кожного виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами.

Заступник директора з виховної роботи Олена БАРАНОВА