Змагання з футболу на приз «Кубок шкіряний м’яч» на території Великобілозерської сільської об’єднаної територіальної громади

Дата: 12.11.2019 15:41

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

12.11.2019 на базі Великобілозерського навчально- виховного комплексу № 1 (школа- дитячий садок) Великобілозерської сільської ради Великобілозерського району Запорізької області пройшло змагання з футболу серед хлопців 2004 р. н.  та молодшого р. н. на приз «Кубок шкіряний м’яч» на території Великобілозерської сільської об’єднаної територіальної громади.

В змаганні взяли участь шість команд закладів освіти Великобілозерської сільської ради.

Відповідно до суддівського рішення були зайняті такі місця, а саме:

І місце – команда Великобілозерського навчально- виховного комплексу № 1 (школа- дитячий садок) Великобілозерської сільської ради Великобілозерського району Запорізької області;

ІІ місце- команда Філії Великобілозерського навчально- виховного комплексу № 1 (школа- дитячий садок) Великобілозерської сільської ради Великобілозерського району Запорізької області Великобілозерська загальноосвітня школа І-ІІ ст. №5 Великобілозерської сільської ради;

ІІІ місце- команда Філії Великобілозерського навчально- виховного комплексу № 1 (школа- дитячий садок) Великобілозерської сільської ради Великобілозерського району Запорізької області Великобілозерська загальноосвітня школа І-ІІ ст. №2 Великобілозерської сільської ради.

Дякуємо тренерам за гідну підготовку учасників до змагань.

Катерина ВОЙТЕНКО