Участь у навчальному семінарі-тренінгу щодо соціальної роботи із сім’ями, дітьми та молоддю

Дата: 11.11.2019 14:54

Фото без описуФото без опису

З 06 по 08 листопада 2019 року фахівець із соціальної роботи Центру соціальних послуг Великобілозерської сільської ради Олена Шкурко взяла участь у навчальному семінарі-тренінгу, який проводили спеціалісти Запорізького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Мета даного навчання - підвищення професійної компетентності з надання соціальних послуг сім’ям з дітьми та особам, які опинились в складних життєвих обставинах.

Навчальний семінар поєднував основні теоретичні засади соціальної роботи з сім’ями з дітьми, що опинились у складних життєвих обставинах, практичні методи роботи із вразливою категорією сімей, із її технологічними аспектами. Участь в представленому навчальному семінарі сприяла формуванню знань, вмінь, навичок для підвищення професійної компетенції фахівця з надання соціальних послуг сім’ям з дітьми та особам, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Центр соціальних послуг