Тренінг « Антикорупційні механізми в освіті та охороні здоров’я»

Дата: 07.11.2019 10:35

З 5 по 7 листопада 2019 року в Великобілозерській сільській об’єднаній територіальній громаді пройшов тренінг «Антикорупційні механізми в освіті та охороні здоров’я».

В тренінгу взяли участь 23 представника освітніх і медичних закладів нашої громади. Вони вивчали механізми підвищення прозорості роботи місцевого самоврядування, такі як бюджетний симулятор, наглядові ради, бюджети для громади та антикорупційні програми.

Тренерами були Олександр Мошнягул та Олена Завородченко, вони презентували бюджетний симулятор, розроблений організацією CASE спеціально для потреб ОТГ.

Завдячуємо тренерам за надані нові знання та змістовно проведений час.

Головний спеціаліст ВОКТОКСМС ВСР

Катерина ВОЙТЕНКО