До відома мешканців Великобілозерської сільської об’єднаної територіальної громади!

Дата: 06.11.2019 08:30

11 листопада 2019 року о 12 годині в актовому залі адміністративної будівлі Великобілозерської сільської ради  по вул. Центральна 120 будуть проведені громадські слухання щодо розгляду містобудівної документації «Генеральний план с. Велика Білозерка Великобілозерського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту», «План зонування території с. Велика Білозерка Великобілозерського району Запорізької області» (у складі Генерального плану), та розділу «Охорона навколишнього середовища» Генерального плану с. Велика Білозерка Великобілозерського району Запорізької області в обсязі звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Запрошуємо всіх охочих взяти участь в громадських слуханнях.

Віталій БОЙКО