Обговорення створення місцевої молодіжної програми Великобілозерської сільської об’єднаної територіальної громади

Дата: 03.11.2019 17:06

Великобілозерська сільська об’єднана територіальна громада брала участь в конкурсі «Розбудова молодіжної політики в 5 ОТГ Запорізької області» та була відібрана для подальшої участі в проекті.

В рамках проекту « Адвокація процесу розробки та затвердження місцевих цільових молодіжних програм в 5 ОТГ Запорізької області» 2 листопада 2019 року на базі Центральної бібліотеки Великобілозерської сільської ради за участю представника громадської організації "YES" Бончужної Єлизавети та молоді громади , відбулося обговорення створення місцевої молодіжної програми Великобілозерської сільської об’єднаної територіальної громади.

Дякуємо молоді за участь в обговоренні, ваші побажання будуть враховані в подальшій роботі.

Головний спеціаліст ВОКТОКСМС ВСР                                Катерина ВОЙТЕНКО