До відома мешканців Великобілозерської сільської об’єднаної територіальної громади!

Дата: 30.10.2019 16:01

Згідно з рішенням Великобілозерської сільської ради від 25.10 2019 року     № 60  11 листопада  2019 року будуть проведені громадські слухання щодо розгляду містобудівної документації «Генеральний план с. Велика Білозерка Великобілозерського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту», «План зонування території с. Велика Білозерка Великобілозерського району Запорізької області» (у складі Генерального плану), та розділу «Охорона навколишнього середовища» Генерального плану с. Велика Білозерка Великобілозерського району Запорізької області в обсязі звіту про стратегічну екологічну оцінку.

З 31 жовтня  2019 року оголошується початок проведення процедури подання пропозицій до проекту містобудівної документації.

Строк завершення подання пропозицій до 2 грудня 2019 року.

Подання, розгляд та врахування пропозицій громадськості

Відповідно до частини  шостої статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, за особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Підставою для подання пропозицій до проекту містобудівної документації є повідомлення про початок процедури їх розгляду.

Відомості про організацію замовника та розробника

Генеральний план с. Велика Білозерка Великобілозерського району Запорізької області виконано згідно з Договором № 29Г-3/2017, укладеним між Великобілозерською сільською радою та ТОВ «Інститут Ефективних Технологій - Сателіт».

Підставою для розробки даної містобудівної документації є рішення Великобілозерської сільської ради від від 16.05.2016 р. № 3,  «Про розробку містобудівної документації «Генеральний план с. Велика Білозерка Великобілозерського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування с. Велика Білозерка Великобілозерського району Запорізької області» (у складі Генерального плану)»  а також завдання на розробку містобудівної документації.

Містобудівна документація (графічні матеріали) розміщена для ознайомлення в адміністративній будівлі Великобілозерської сільської ради (2 поверх) за адресою: вул. Центральна, 120 село Велика Білозерка, Великобілозерський район, Запорізька область, 71400.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН

с. Велика Білозерка

Великобілозерського району Запорізької області.

Оновлення з розширенням меж населеного пункту

Мета розроблення даної містобудівної документації:

-        обґрунтування довгострокової стратегії планування, забудови таіншого використання території населеного пункту;

-        зміна меж населеного пункту;

-        визначення умов та обмежень використання території для містобудівних потреб;

-        приведення містобудівної документації у відповідність до чинного законодавства.

Генеральний план розроблений з врахуванням:

-        зміни показників розрахункової чисельності населення;

-        сучасної економічної ситуації населеного пункту та району;

-        діючого законодавства;

-        схеми планування території Великобілозерського району;

-        схеми планування території Запорізької області.

Дана містобудівна документація є частиною системи моніторингу інформаційних ресурсів розвитку території та вкрай необхідна громаді для регулювання містобудівної діяльності і раціонального ефективного землекористування з урахуванням створення сучасних технологій ведення містобудівного кадастру.

повну версію генерального плану можна переглянути за посиланням

Віталій БОЙКО