Урок мужності у філії Великобілозерського НВК №1 Великобілозерської сільської ради Великобілозерській ЗОШ І-ІІ ступенів №5

Дата: 29.10.2019 15:48

29 жовтня – знаменний день в історії Великої Білозерки.

День, який в пам'яті місцевих жителів викарбуваний золотими літерами. Саме 29 жовтня 1943 року, в часи Другої Світової війни, рівно 76 років тому, наше село було визволене від нацистських окупантів.

Цій знаменній даті в історії нашого народу і нашого села у Великобілозерській ЗОШ І-ІІ ступенів №5 були присв'ячені такі заходи: Урок Мужності «43-го року у жовтні, в ту далеку пору, нам визволителі свободу принесли», виховні години, години спілкування. Своєрідним закінченням цієї низки заходів стала Година Пам'яті «Колискову притишила мати, зупинилося серце на мить. Зараз треба миовчати, мовчати…» біля підніжжя Братської могили.