До уваги сільгосптоваровиробників району!

Дата: 29.10.2019 09:42

За підтримки Європейського Банку Реконструкції та Розвитку в рамках ініціативи «EU4Business» Європейського союзу 31 жовтня-1 листопада 2019 року у ВЦ «Козак –Палац» заплановано проведення  третього спеціалізованого аграрного форуму «Agro Pro. Сила в кооперації».

Основною метою форуму є ознайомлення бізнес-спільноти сільгоспсектору Запорізького регіону з перевагами створення ринкових об’єднань (кооперативів), консолідація сільгосптоваровиробників для впровадження глибокої переробки продукції тваринництва та рослинництва з метою виходу на ринки з вищою дохідністю, а також поліпшення технологій виробництва і переробки, покращення відносин з торговими мережами, вдосконалення можливостей малого та середнього бізнесу через ринкові об’єднання та співпрацю.

Детальна інформація за тел.. (061) 233-11-72, e-mail:infol@cci.zp.ua.

Реєстрація на форум за посиланням: https://form.jotformeu.com/92903239008355