СВЯТО ОСЕНІ в дошкільному підрозділі Великобілозерського НВК №1.

Дата: 24.10.2019 14:22

Фото без описуФото без описуФото без опису

Ніжним теплим подихом нагадала про себе осінь: золота, щедра, багата, якими тільки словами не називають її! Вже давно  в нашому закладі стало доброю традицією кожної осені організовувати Свято Осені. 23 жовтня в дошкільному  закладі відбулося  Свято Осені, в якому взяли участь діти  всіх вікових груп. Чарівна атмосфера свята, в  осінні барви прикрашений зал справили приємне враження на всіх присутніх на святі. Діти порадували піснями, хороводами про осінь, розповідали вірші  про осінні дари,  вміло  театралізували в казці на новий лад «Ріпка», допомогали Безбарвній фарбі знайти осінні кольори.  Приємним сюрпризом для дітей став прихід на свято чарівниці Осені, яка побажала всім гарного настрою, загадувала загадки, проводила конкурси, а на завершення вона усіх почастувала своїми  дарами- солодкими яблучками.

Дошкільний підрозділ Великобілозерського НВК №1.