Підтримка сімей, які опинились у складних життєвих обставинах

Дата: 24.10.2019 13:20

В сучасному українському суспільстві сім’я потрапляє від багатьох негативних факторів: погіршення матеріального становища родини, впливу таких негативних явищ як алкоголізм, правопорушення, невміння раціонально використовувати сімейний бюджет та інших.

Центр соціальних послуг Великобілозерської сільської ради постійно надає різні види соціальної допомоги вразливим сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги.

Одним із видів соціальної допомоги є здійснення посередництва у наданні гуманітарної допомоги сім’ям з дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах та перебувають на обліку установи.

Спеціалістами Центру соціальних послуг Великобілозерської сільської ради 23-24 жовтня 2019 року відвідано сім’ї з метою надання їм гуманітарної допомоги.

Центр соціальних послуг