Пройшов регіональний етап виставки-конкурсу дитячої творчості «Берегиня роду українського»

Дата: 22.10.2019 14:26

З метою пошуку, розвитку та підтримки обдарованої і талановитої учнівської молоді, патріотичного і громадянського виховання дітей, заохочення їх до творчої самореалізації, залучення до кращих традицій національної культури, збереження культурної спадщини в Україні, 22 жовтня о 13-00 2019 року на базі Будинку дитячої та юнацької творчості Великобілозерської сільської ради пройшов регіональний етап виставки-конкурсу дитячої творчості «Берегиня роду українського» в рамках Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю народного мистецтва «Смарагдові витоки», Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно- ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

У Виставці - конкурсі взяли участь учні закладів загальної середньої освіти Великобілозерської сільської ради та вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості Великобілозерської сільської ради віком від 6 до 21 років. Було представлено 76 виробів, виготовлених з глини, лози, соломи, трави, тканини, паперу, солоного тіста. Роботи переможців візьмуть участь в Обласній виставці-конкурсі «Берегиня роду українського» (лялька «Берегиня громади» з описом її символіки та роботи у вигляді традиційних українських оберегів: ляльки, ляльки - мотанки, домовики, віночки, ікони, підкови.)

Ріта Саковська