Головне управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області інформує!

Дата: 21.10.2019 09:48

З 17.10.209 року розпочато проведення осінньої кампанії щодо пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу на території західної частини області з використанням ліків АН2.

Приманки з вакциною розкидатимуть (за виключенням населених пунктів) над водоймами та угіддями Великобілозерського району.

Приманка розміром із сірникову коробку, вакцина створює стійкий імунітет проти сказу є безпечною для людей та тварин.

Вакцинація зменшує кількість випадків сказу, покращує епізоотичну та епідемічну ситуацію щодо цього небезпечного захворювання.

Звертаємось до жителів з проханням: у разі виявлення приманок не брати їх руками та не переміщувати з місць розкладання.

Великобілозерське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області.