З днем захисника України і святом Покрови Пресвятої Богородиці

Дата: 11.10.2019 10:57

Відзначаючи 14 жовтня Покрову Пресвятої Богородиці, українці святкують також День українського козацтва. Ця дата є потрійним святом. Чоловіків вітають ще й із Днем захисника України.

Історія свідчить про те, що День українського козацтва неспроста збігається зі святом Покрови Пресвятої Богородиці. Вони пов'язані між собою, тому що Божа Матінка - їхня покровителька й захисниця.

Свято українського козацтва - це певні традиції. Давайте їх разом шанувати! Українська багатовікова історія свідчить про те, як козака захищали країну від ворога. Вони уособлюють захисників нашої Батьківщини. Зі святом, дорогі чоловіки, воїни! Козацького вам здоров'я, позитиву та енергії! Нехай панує мир!

Великобілозерський сільський голова                      Ігор БАТРАК