Відбувся регіональний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі»

Дата: 07.10.2019 15:52

З метою формування у свідомості дітей - наймолодших споживачів суспільства асоціативного уявлення про якісну, безпечну продукцію та популяризації руху за підвищення якості життя, висловлювання своєї думки про бачення майбутнє через образотворче мистецтво, 07 жовтня 2019 року на базі Будинку дитячої та юнацької творчості Великобілозерської сільської ради пройшов регіональний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі». У Конкурсі взяли участь учні закладів загальної середньої освіти Великобілозерської сільської ради віком від 7 до 18 років. На Конкурс було представлено 69 робіт у наступних номінаціях: «Я пізнаю якісну продукцію», «Ми – архітектори якісного світу», «Кращий плакат на споживчу тематику». Роботи переможців візьмуть участь в Обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі».