Міжнародний день людей похилого віку

Дата: 01.10.2019 08:30

30 вересня продовжився марафон святкових привітань з нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку. Святкові концерти цього дня відбулися на базі сільського клубу (вул. Яблунева, 15), сільського клубу № 2 (вул. Перемоги, 102А) та на базі Великобілозерської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 2  (вул. Соборна, 12).

З гарних та щирих слів до всіх присутніх винуватців свята від імені сільського голови розпочиналася кожна концертна програма. Доброзичлива посмішка ведучої та чарівні українські пісні у  виконання учасників концерту дарували глядачам гарний святковий настрій. Загалом, на святах панувала тепла душевна атмосфера. Після кожного концерту на винуватців свята чекали дружні посиденьки за солодким святковим столом.