Вулична акція з нагоди Міжнародного дня усиновлення

Дата: 30.09.2019 16:18

Фото без описуФото без опису

Проблема дитячого сирітства з кожним днем стає більш актуальною і болючою темою для нашого суспільства. Кожна дитина має право виховуватись в сім'ї, в атмосфері щастя, любові та розуміння. Коли це неможливо, альтернативою біологічній родини може стати прийомна сім’я.
          25-27 вересня 2019 року з нагоди відзначення Міжнародного Дня усиновлення Центром соціальних послуг Великобілозерської сільської ради проведено вуличну акцію.

Метою цієї акції стало поширення інформації серед мешканців громади, щоб заохотити їх приймати дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у власні сім’ї. Під час акції розповсюджено інформаційні буклети «Кожна дитина потребує люблячу родину», «Відчиніть двері свого серця» в кількості 50 штук.

Центр соціальних послуг ВСР