Головне управління ДПС у Запорізькій області інформує

Дата: 24.09.2019 14:56

Запорізькі компанії спрямували до бюджету майже два мільярди гривень податку на прибуток

За вісім місяців запорізькі підприємства, організації та установи сплатили до державного бюджету 1 мільярд 938,6 мільйона гривень податку на прибуток. Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський, лише у серпні до бюджету було спрямовано 555 мільйонів цього податку. Порівняно з минулим роком суб'єкти господарювання збільшили надходження майже на 400 мільйонів.

З початку року серед лідерів зі сплати податку на прибуток – компанії м. Запоріжжя, які спрямували до бюджету 430 мільйонів гривень. Мелітопольські і веселівські суб'єкти господарювання перерахували близько 66 мільйонів, бердянські і приморські – 43 мільйони, пологівські, більмацькі та розівські – 13,6 мільйона, вільнянські, запорізькі та ново миколаївські – 12 мільйонів, токмацькі та чернігівські – 10,5 мільйона гривень.

Всього у Запорізькій області зареєстровано майже 900 платників податку на прибуток.

Нагадаємо, податок нараховується платником самостійно на базу оподаткування – прибуток із джерелом походження як з України, так і за її межами. Базова ставка становить 18 відсотків.

Головне управління ДПС у Запорізькій області

ТЕМА: Наповнення бюджету

Спікер: Начальник ГУ ДФС

Про цифровізацію податкових послуг напередодні Міжнародного ІТ-форуму

У найближчу п'ятницю у Запоріжжі відбудеться одна з наймасштабніших подій – щорічний International IT Forum, темою якого обрано "Цифрове майбутнє". Топ-спікерами заходу стануть віце-прем'єр-міністр – міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров та Голова Державної податкової служби України Сергій Верланов.

Напередодні публічного обговорення в прямому ефірі телеканалу "Z" у програмі "Акценти дня" в. о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський та організатор міжнародного форуму Артур Гарслян говорили про важливість впровадження інновацій для бізнесу та держави.

Як долучитися до онлайн послуг та скільки запоріжців вже користуються сервісами від податкової – про це розповів керівник податкової служби регіону, який повідомив про нові можливості Електронного кабінету та впровадження сучасних ІТ-рішень для якісного обслуговування платників та адміністрування податків.

Як зазначив Руслан Рачинський, податкова служба постійно працює над удосконаленням електронних сервісів, тож IT Forum стане черговим майданчиком для презентацій та розгляду інновацій.

Повну версію програми "Акценти дня" дивіться за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=8IJchtAksao&t=1240s.

Головне управління ДПС у Запорізькій області

ТЕМА: Електронні сервіси ДФС