В білозерській родині-всі здорові та спортивні

Дата: 14.09.2019 18:03

Спортивне свято на території Великобілозерської сільської об’єднаної територіальної громади «В білозерській родині-всі здорові та спортивні»

До Дня фізичної культури та спорту на території громади пройшло спортивне свято  « В білозерській родині- всі здорові та спортивні», щоб позмагатися у силі, спритності, винахідливості та просто відпочити з дітьми.

До свята долучилися сім команд, а саме:

• «Кльова родина»
  • «Мушкетери»
  • «Котигорошко»
  • «Оріон»
  • «Ще та сімейка»
  • «Всемогутні»
  • «НСК».

Найповажнішому учаснику змагання було 70 років, а наймолодшому 1 рік.

Найчисельнішою була команда «Кльова родина», яка налічувала сімнадцять членів родини.

Команди брали участь в десяти конкурсах, таких, як –«Представлення команди», «Родове дерево», «Кашовари», «Нагодуй спортсмена», « Дайте нам побільше каші- перемоги будуть наші», «Запізнююся на змагання», «Моталки», «Склади букет здоров’я», «Обійди перешкоди», «Космічний футбол», «Стрибунці».

Відповідно до рішення членів журі команди зайняли такі призові місця:

І- місце  - «Кльова родина»

ІІ- «Ще та сімейка»

ІІІ- «Оріон»

Всі команди отримали  подарунки.

Також всіх присутніх на святі пригощали безкоштовно морозивом, цукерками та солодкою ватою.

Закриттям свята став ФЛЕШМОБ «Зарядка».

Під час заходу з нагоди Дня фізичної культури та спорту було відзначено грамотами  Великобілозерської сільської ради та цінними подарунками людей, які багато зробили для розвитку фізичної культури та спорту на території Великобілозерської сільської об’єднаної територіальної громади, це:

Бєлан Іван Юрійович

Бєлан Віталій Іванович

Сиротюк Віктор Олександрович

Кобченко Олег Володимирович

Тищенко Олександр Миколайович

Цвілій Анатолій Порфирович

Остроконь Петро Тихонович

Виносимо щиру подяку сільському голові Батраку Ігорю Івановичу та депутатам Великобілозерської сільської ради в сприянні проведення спортивного свята.

Дякуємо працівникам Центру культури та дозвілля, Будинку культури Великобілозерської сільської ради та Малигіній Олені Ігорівні за допомогу в організації свята.

ВОКТОКСМС ВСР