Вітаємо з Днем знань

Дата: 02.09.2019 06:09

Свято День знань завжди залишається в пам’яті кожної людини. Дехто асоціює його зі шкільними роками, комусь більше запам’ятались роки навчання у ВУЗі, а, може, молодий вчитель більше хвилювався, коли сам вперше йшов на свій урок.
Усім, хто в ці Дні прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаю досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим дорогим першокласникам — ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!
Отже, з нагоди Дня знань вітаю усіх з початком навчального року. Бажаю міцного здоров’я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, адже вони - це сила!
Нехай цьогорічне свято буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину!
Зі святом! Щасти Вам!
З повагою сільський голова Ігор Батрак