Про роботу з сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах

Дата: 25.07.2019 15:51

Одним з пріоритетних напрямків діяльності Центру соціальних послуг Великобілозерської сільської ради є робота з сім’ями  та особами, які опинились в складних життєвих обставинах.

24 липня 2019 представниками Центру соціальних послуг Великобілозерської сільської ради, служби у справах дітей райдержадміністрації та інспектором ювенальної превенції Великобілозерського ВП Енергодарського ВП ГУНП в Запорізькій області  здійснено обстеження умов проживання сімей з дітьми та осіб, які перебувають на обліку Центру.

З метою дотримання прав та законних інтересів дітей з батьками було проведено бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків та попередження проявів насилля в сім’ї, надано консультативну допомогу про види соціальної підтримки, послуги та процедури їх надання.

Центр соціальних послуг ВСР