Шановні жителі Великобілозерської сільської об’єднаної територіальної громади!

Дата: 23.07.2019 15:48

Запрошуємо вас взяти участь у спортивному святі «У білозерській родині- всі здорові та спортивні», яке відбудеться 14 вересня 2019 року.

Свято проводиться з метою всебічного фізичного і духовного розвитку людини, виховання патріотизму, залучення до систематичних змагань фізичною культурою і спортом батьків та дітей, пропаганди здорового способу життя, формування змістовного дозвілля та зайнятості дітей.

До участі у святі допускаються родини, які проживають на території Великобілозерської сільської об’єднаної територіальної громади. Вік та склад команд не обмежений.

Учасники свята повинні бути в спортивному одязі.

Прийом заявок здійснюється до 6 вересня 2019 року за адресою: с. Велика Білозерка, вул. Центральна 121- відділ освіти, культури туризму, охорони культурної спадщини, молоді та спорту Великобілозерської сільської ради Великобілозерського району Запорізької області.

Контактна інформація:

2-00-11- Відділ освіти, культури, туризму, охорони, культурної спадщини, молоді та спорту Великобілозерської сільської ради Великобілозерського району Запорізької області.

0967573336- головний спеціаліст відділу освіти, культури, туризму, охорони культурної спадщини, молоді та спорту Великобілозерської сільської ради Великобілозерського району Запорізької області Войтенко Катерина (цілодобово).

Ел. адреса: belsrada_vok@ukr.net

на участь в спортивному святі «У білозерській родині- всі здорові та спортивні»

Дата заповнення заявки_______________

Назва команди___________________________________________