Повідомлення від Асоціації міст України

Дата: 19.07.2019 13:14

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст та селищ

Уряд України схвалив рішення про виділення за рахунок бюджетних субвенцій коштів на підтримку малих міст та селищ. Гроші спрямують на реалізацію заходів з соціально-економічного розвитку окремих територій.

Раніше АМУ проводила опитування серед громад-членів асоціації про вирішення проблем місцевого самоврядування. За результатами опитування робили неодноразові запити до уряду. Так, ще 4 липня АМУ зверталася до Уряду з проханням підтримати розвиток малих міст та селищ України. Необхідність підтримки таких адміністративних одиниць у своєму виступі на Дні діалогу з владою підтримав і Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Завдяки налагодженій співпраці Асоціації міст України та парламентського Комітету з питань бюджету, території отримають 1,4 млрд грн. Відповідне рішення підтримали 10 липня.

З повагою

консультант з питань комунікації Офісу реформ Запорізького РВ Асоціації міст України

Дар'я Лисиця