Перша обласна школа – експедиція «Степові лісництва рідного краю»
З 20 до 27 червня 2019 на базі Старобердянського лісництва проходила Перша обласна туристсько-краєзнавча наметова Школа – експедиція «Степові лісництва рідного краю» для учнів закладів освіти Запорізької області, в якій взяли участь учні Великобілозерського НВК №1. Кожний учасник Лісової школи отримав Польовий щоденник із завданнями досліджень, які виконував протягом семи днів особисто або у складі групи. Підсумком роботи у Школі стали індивідуальні та групові пошуково-дослідницькі роботи представлені на польовій учнівській конференції. Школярі з інтересом бралися за виконання поставлених завдань. Юні науковці провели значну пошукову роботу, що дало можливість краще познайомитися з природою лісництва, здружитися з іншими талановитими учасниками Лісової школи з навчальних закладів області, плідно поспілкуватися і відпрацювати навички проектно-дослідницької діяльності. В окремі дні до участі у роботі Лісової школи долучалися викладачі Мелітопольського державного педагогічного університету, працівники Старобердянського лісництва, краєзнавці Мелітопольського району.
Незабутні враження у юних дослідників залишилися від екскурсій Запорізьким краєм (заповідник «Кам’яні Могили», «Терпенівські джерела», «Дуб –патріарх») .
Навчальна програма школи передбачала проведення майстер –класів з туризму, спортивних та туристсько-спортивних ігор, інтелектуальних ігор біля вогнища та інтерактивних вправ.
За підсумками журі у рамках І обласної наметової школи-експедиції « Степові лісництва рідного краю» команда Великобілозерського НВК№1 (керівник Абрамова Г.В., заступник керівника Мисюра О.А., Онушко Олег, Ворона Катерина, Холод Дар’я, Федюніна Анастасія, Федюніна Олександра, Базна Анастасія, Базна Марина, Баришполь Олексій) зайняли призові місця у конкурсах : « Екологічний квест», « Екоерудит», «Орієнтування в лабіринті», «Орієнтування у лісовій місцевості». Всі учні отримали сертифікат, що засвідчує успішне завершення школи – експедиції « Степові лісництва рідного краю».
Загалом, перебування в Лісовій школі стало для дітей дуже корисним у дослідницькому, пізнавальному і в комунікативному аспектах. У своїх анкетах про цю школу її учасники відмітили «що час, проведених у Лісовій школі, став для них незабутнім і вони бажають у наступному році поринути у таку атмосферу ще раз».