Енергодарське управління ГУ ДФС у Запорізькій області інформує

Дата: 04.06.2019 10:54

Запоріжці збільшили відрахування на соціальні видатки на півмільярда гривень

За перші п'ять місяців року з доходів запорізьких платників до Пенсійного і соціальних фондів надійшло 3 мільярди 277 мільйонів гривень (не враховуючи дані великих підприємств, зареєстрованих у Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС).

Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько, збільшення сплати єдиного соціального внеску порівняно з аналогічним періодом минулого року склало 544 мільйони гривень.

Понад половину надходжень забезпечили роботодавці м. Запоріжжя – 1 мільярд 749 мільйонів. Від суб'єктів господарювання м. Енергодар надійшло 412 мільйонів, м. Мелітополь і Мелітопольського району – 293,5 мільйона, м. Бердянськ та Бердянського району – 193 мільйони, Вільнянського району – 65 мільйонів, Василівського району – 64 мільйони, м. Токмак і Токмацького району – більше 61 мільйона, Запорізького – 54 мільйони, Пологівського району – 53,6 мільйона, Оріхівського району – 46 мільйонів тощо.

Нагадуємо, з 2 травня 2019 року вступили у дію нові рахунки для сплати ЄСВ, які розміщені на сайті фіскальної служби: http://sfs.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/214641.html.

Головне управління ДФС у Запорізькій області

ТЕМА: Адміністрування єдиного внеску

Спікер:Начальник ГУ ДФС

Дев'ять тисяч запоріжців отримали електронні ключі від фіскальної служби

За п'ять місяців 9094 запорізьких платників звернулись до фіскальної служби регіону за безкоштовними електронними ключами. Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько, фахівці служби видали майже 24 тисячі кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів.

Керівник фіскальної служби області підкреслив, що запорізькі платники за допомогою електронних ключів мають доступ до десятків електронних послуг як фіскальної служби, так й інших державних установ та організацій. З початку року загальний показник податкової електронної звітності у Запорізькому регіоні перевищив 74 відсотки, а кількість користувачів Електронного кабінету платника склала 92 тисячі.

У Запорізькій області функціонують три пункти Акредитованого центру сертифікації ключів за наступними адресами:

– м. Запоріжжя, вул. Паркова, буд. 4а, 1-й пов.;

– м. Бердянськ, просп. Праці, буд. 20, каб. 219, тел.: (06153) 3-86-63;

–          м. Мелітополь, вул. Героїв України, буд. 31, каб. 103, тел.: (0619) 42-29-20.

Реєстрація користувачів здійснюється з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00, по п’ятницях – з 9:00 до 16:45, перерва – з 13:00 до 13:45.

Більше інформації про регламент і діяльність Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС на сайті: http://acskidd.gov.ua.

Головне управління ДФС у Запорізькій області

ТЕМА: Центр сертифікації електронних ключів ДФС України